Jak rozkochać w sobie faceta?

7 niezawodnych sposobów

Kobiety i mężczyźni różnią się od siebie w wielu kwestiach. Większość jest bardzo oczywista – reszta niestety mniej. Są to dwa całkowicie inne sposoby postrzegania rzeczywistości. I choć wiele nas łączy, to można też doszukać się wielu różnic pomiędzy nami. W taki oto sposób powstaje wiele konfliktów pomiędzy kobietami i mężczyznami, wiele frustracji i nieporozumień…

Wizerunek kupidyna, symbolizującego rozkochiwanie, uwodzenie, oraz miłość.

Z drugiej jednak strony, ani jedno, ani drugie, nie wyobraża sobie życia bez drugiej połówki. Chętnie spędzają ze sobą wiele godzin, uwodząc się wzajemnie i świetnie się przy tym bawiąc. Zawsze znajdzie się coś, co przyciąga ich do siebie. Co nakazuje dbać o uczucie, które jest pomiędzy nimi.

Tak to już jest, że większość kobiet wie jak rozkochać w sobie faceta. Jest to dość intuicyjna wiedza, przez co w każdej sytuacji znajdziemy jakieś pomysły, aby zwrócić na siebie uwagę mężczyzny i zbliżyć się do niego. Każda ma w końcu swoje sposoby.

Pamiętaj jednak, że jako kobieta, zawsze musisz dbać w sposób szczególny o swoje relacje z mężczyzną. Zwłaszcza na początku znajomości, gdy każdy – nawet najmniejszy – gest, ma olbrzymie znaczenie. Z pozoru niewinny uśmiech, niby przypadkowy dotyk, spojrzenie – to wszystko jest bardzo ważne. Wszystko co się wydarzy, koncentruje się na tym, o którego zabiegasz, starając się zainteresować go swoją osobą, zaintrygować i zdobyć. Czasami jest jednak trudno, gdyż nie ma złotej recepty na sukces w uwodzeniu. Nie można bowiem jasno określić jakie kobiety lubią faceci i co zadziała najlepiej w danym przypadku. Każdy mężczyzna jest przecież całkowicie inny. Więc inne będą również jego oczekiwania wobec kobiety. Jeśli więc chcesz rozkochać w sobie i zdobyć faceta, który wpadł Ci w oko, najważniejsza okazuje się być Twoja naturalność i spontaniczność, oraz także pomysłowość. Ale to tylko niewielka część układanki, zwanej uwodzeniem mężczyzn. Bowiem Twój sukces lub jego brak, zależy również od wielu innych rzeczy, które powinnaś mieć na uwadze.

Jak więc rozkochać w sobie faceta?

Wbrew jakimkolwiek pozorom, mężczyźni wcale nie przepadają za dziewczynami, które nie mają wstydu i bezpardonowo pokazują swoje cielesne wdzięki już na pierwszym spotkaniu. To nie jest słodkie i urocze, a wręcz odstraszające – no chyba, że chcesz poderwać kogoś na jedną noc, ale zakładam, że nie :) Ale jeśli chcesz budować trwałą więź i szczęśliwy związek, to nie jest to dobra droga. Zapamiętaj to sobie dobrze.

A więc – jak rozkochać w sobie faceta i nie spalić wszystkiego na starcie? Okazuje się, że można wyodrębnić kilka porad, które mają bardzo uniwersalne zastosowanie i są odpowiednie w większości sytuacji.

Oto one…

Bądź słodka i niewinna

Mężczyźni mają głęboko zakorzenioną potrzebę otaczania opieką kobiet, które tego potrzebują. Każdy facet zwykle lubi, kiedy dziewczyna nie potrafi czegoś zrobić lub nie wie jak i prosi go o pomoc. Najczęściej zaś, nie przepada za takimi, które radzą sobie – lub przynajmniej udają, że sobie radzą – ze wszystkimi czynnościami, które są teoretycznie domeną mężczyzn. Bądź sprytna i pozwól mu się wykazać. Robiąc inaczej, możesz urazić jego męską dumę, przez co na pewno nie zbliżysz się do swojego celu, jakim jest rozkochanie go w sobie.

Pokaż, że w głębi serca jesteś niewinną dziewczyną, która potrzebuje wsparcia i opieki, oraz jego towarzystwa. Wysyłaj mu sms-y. Mów, że tęsknisz. Będzie on myślał o Tobie i fascynował się Twoim uczuciem – które postara się odwzajemnić.

Staraj się być naturalna

Nic nie pomoże Ci rozkochać w sobie mężczyzny tak bardzo, jak Twoja naturalność. Odnosi się to zarówno do wyglądu zewnętrznego, jak i do zachowania. Nie uśmiechaj się na siłę i nie bądź sztywna. Bądź za to kobieca i autentyczna. Postaw na spontaniczność i rób wszystko tak, jak czujesz – oczywiście do pewnych granic, bo ze wszystkim można łatwo przesadzić.

Zachowuj przy nim całkowitą swobodę

Pokaż facetowi, jak świetnie się przy nim czujesz. Bądź swobodna w jego towarzystwie i nie analizuj na siłę swoich zachowań. Kiedy jesteście sami, możesz śmiało nucić swoje ulubione piosenki, tańczyć i robić inne tego typu rzeczy. Twój wybrany będzie podbudowany tym, że czujesz się przy nim wspaniale i świetnie wpłynie to na wasze dalsze relacje.

Pomagaj mu

Dowiedz się koniecznie jakie są jego zainteresowania i miej to na uwadze. Kiedy będzie tylko taka możliwość, postaraj się o to, abyś mogła pomóc mężczyźnie realizować jego pasje i uczestniczyć w nich razem z nim. Ogromne znaczenie ma także wsparcie duchowe. Pokaż, że jesteś z nim na dobre i na złe. Nawet wtedy, kiedy coś nie poszło tak, jak należy. Jest to dobry sposób, aby Twój wybranek myślał o Tobie jako o świetnej partnerce. W ten sposób z łatwością rozkochasz w sobie każdego faceta i zbliżysz się do niego. Bowiem mało co działa tak pociągająco na mężczyznę, jak kobieta zainteresowana jego ambicjami i towarzysząca mu przy nich.

Pokaż mu, jak piękną kobietą jesteś

Tak to już jest, że faceci są wzrokowcami i nie bez znaczenia pozostaje Twój wygląd zewnętrzny. Zwracaj uwagę na to, co na siebie wkładasz i kiedy. Jest to jedna z kluczowych kwestii w uwodzeniu mężczyzn. I to nie tylko wtedy, gdy mowa o pierwszym wrażeniu, jakie starasz się wywołać, ale również w późniejszych etapach Twoich relacji z płcią przeciwną. Jeśli więc nie interesujesz się zbytnio modą, czas najwyższy to zmienić. Znajdź swój styl, który doskonale odzwierciedli to, jaka jesteś. Pokaż swoje walory – oczywiście w możliwie nieinwazyjny, oraz mało wyzywający sposób. Piękna kobieta u boku mężczyzny to w końcu jego tzw. „wizytówka”.

Rozkochuj faceta zapachem

Świetnym uzupełnieniem dobrego ubioru niech będą perfumy. Facetom podobają się różne damskie zapachy i trudno tu mówić o jakichś konkretnych. Jednak absolutnie kluczowe jest to, aby używać tych naprawdę dobrych i mieć w tym zdrowy umiar. Pamiętaj też, że perfuma musi podobać się również Tobie, a nie tylko innym.

Ugotuj mu coś

Zapewne wielokrotnie już słyszałaś stwierdzenie: „Przez żołądek do serca”. Ma to duże znaczenie. Kobieta, która potrafi świetnie gotować i w dodatku zadbać o odpowiedni wystrój podczas posiłku, to prawdziwy skarb. A więc świece, dobrze nakryty stół i nastrojowa muzyka, to także klucz do sukcesu w tym wypadku. To wszystko połączone z Twoim naturalnym uśmiechem i spontanicznością, wywoła prawdziwą mieszankę wybuchową.

A teraz, pozostaje czas na działanie…

Weź sobie do serca te uniwersalne porady, gdyż mają naprawdę szerokie zastosowanie. Rzecz jasna, nie da się szczegółowo opisać i przeanalizować każdego scenariusza. Dlatego takie ogólne wytyczne, powinny Ci w zupełności wystarczyć. Nie potrzebujesz dokładniejszych wskazówek, gdyż jako kobieta, wiesz jak rozkochać w sobie faceta – podpowiada Ci w tym Twoja intuicja. A te porady, mają Ci tylko pomóc. Sama będziesz wiedzieć najlepiej, kiedy je wykorzystać i w jaki sposób. Jednak żadne wskazówki nie byłyby nic warte, gdyby nie Twoja kreatywność, oraz pomysłowość. Pamiętaj jednak o nich, aby zwiększyć swoje szanse na osiągnięcie celu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>