Męski sposób myślenia

Kategoria wpisów dotycząca sposobu myślenia mężczyzn…

Jako kobieta, zapewne wiele razy próbowałaś ogarnąć umysłem męski sposób myślenia. Być może Twoje doświadczenia z facetami i wiele sytuacji w życiu zmusiło Cię do tego typu rozmyślań. Nie jesteś wyjątkiem, gdyż w zasadzie każda się nad tym zastanawia.

Nic w tym dziwnego, gdyż kobiety są zupełnie inne, oczywiście nie tylko jeśli chodzi o aspekty czysto fizyczne, ale głównie po względem psychologicznym. I o to tutaj głównie chodzi. Do swojego – kobiecego – sposobu myślenia jesteśmy przyzwyczajone i często wolałybyśmy, aby faceci również go przejawiali. W końcu byłoby łatwiej się dogadać. Jednak każdy mężczyzna myśli w zupełnie inny sposób. A brak zrozumienia tej podstawowej kwestii przez kobietę, może być źródłem wielu nieporozumień.

Czego o myśleniu mężczyzn dowiesz się w tym miejscu?

W tej kategorii pojawiają się artykuły ściśle powiązane z psychiką mężczyzn, ich sposobem rozumowania, oraz zapatrywania się na kobiety i związki damsko-męskie.

Dowiesz się dlaczego faceci robią akurat tak, a nie inaczej. Zrozumiesz dlaczego niektóre kobiety mają u nich większe powodzenie, mimo tego, że nie są bardzo atrakcyjne fizycznie. Pojmiesz też to, czego oczekują oni od dziewczyn, oraz wiele innych rzeczy.

Wiedz jednak , że mimo zupełnie innego sposobu myślenia, mężczyźni nie są aż tak trudni do zrozumienia, jak mogłoby się wydawać. Kluczowe jest tutaj to, aby chcieć ich zrozumieć. A jeśli już będziesz chciała, to cała reszta stanie się dużo łatwiejsza.

Tak więc warto dowiedzieć się czegoś o tym, co siedzi w głowie każdemu facetowi. Chociażby dlatego, aby móc skuteczniej ich uwodzić i nawiązywać udane relacje. Bowiem bez wiedzy na temat męskiej psychiki, trudno wyobrazić sobie skuteczny podryw. Tym bardziej trudno o jakikolwiek większy sukces, jak np. stworzenie wspaniałego i trwałego związku z facetem…


Zobacz artykuły w tej kategorii:

Jakie kobiety lubią faceci?

Czy zastanawiałaś się kiedykolwiek nad tym, jakie kobiety lubią faceci i czego tak naprawdę od nich oczekują? Myślę, że tak – każda zapewne wiele razy nad tym myślała. Nie jest to jednak tak prosty temat, jak mogłoby się początkowo wydawać. Czy można więc mówić o pewnego rodzaju „wzorze kobiety idealnej”, za którym faceci przepadają?…